Forum, Itálie, Řím, 18.7.2017, Snídaně
Forum
Termín:
18.7. – 20.7.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:113759340
15 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Tento luxusní hotel sídlí v budově z 18. století naproti Římskému fóru, mezi Koloseem a Benátským náměstím. Forum Hotel se nachází hned vedle kostela Santi Quirico e Giulitta a 500 metrů od stanice metra Colosseo na lince B. Okolní čtvrť Monti je plná živých vináren, kaváren a restaurací. Ze střešní terasy se otevírá jedinečný výhled na Věčné město.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Řím - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná třída v době rezervace vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
V hale jsou položeny perské koberce a stěny obložené dřevem. Bar míchá mezinárodní koktejly. Každé ráno se na střešní terase s panoramatickým výhledem na město podává snídaně.
Vybavení pokoje
Hotel Forum má pokoje s elegantním interiérem a luxusními tkaninami, parketovou podlahou a pohodlnými postelemi. Všechny jsou klimatizované a vybavené satelitní TV, minibarem a vlastní koupelnou s fénem.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Při zadání emailu získáte slevu 500Kč na první objednávku