Reference
30.5. 2017
 
Celkově můžu dovolenou s cestovni kancelari Fischer jenom doporučit...Hlavně bych chtěla mooooc pochválit Ladu z cestovni agentury,ktera nam dovolenou zarizovala, byla skvela.Vse nám bylo  do nejmenších detailů vysvětleno. Co se tyka hotelu a hotelove sluzby (Double tree by Hilton on Marjan island - SAE) pro me vse na jednicku s hvezdickou,vsude cisto,pokoje nadherne a strava all inclu. bohata a chutna.Nadherne ciste more a skvely  pristup do more jak pro dospele tak i pro deti.
Velke vyziti pro deti,bazeny,tobogany a detske koutky.
Za me a celou moji rodinu nejlepsi dovolena
 
Radka a Miroslav Baránkovi - Karlovy Vary
 
 
 
 
21.6. 2017
 
Slečna Lada po mnoha v daný termín obsazenych destinacích rozjela maraton hledání a přesto dokázala najít místo snů(flirt)patří jí náš dik,  její služby jsou z pěti na šest hvězdiček
 
Nicotera beach Village v Kalábrii je krásný rodinný hotel s příjemnou atmosférou,  zábavou pro klienty po celý den,  výborné jídlo,  nádherné tyrkysové moře a široká nepřelidněnà pláž,  kterou od hotelu odděluje park poskytující odpočinek od slunečních  paprsků. Nejlepší dovolená (like)(like)(like)(like)
 
Ladislava Štychová - Plzeň
 
 
 
 
31.8. 2017
 
Vybírali jsme dovolenou a nechtěli trávit hodiny u počítače a hledat to, co by nám a našemu 5 letému vnoučkovi nejlépe vyhovovalo. Oslovili jsme tedy paní Ladu Žídkovou a zadali několik pro nás podstatných indicií - hotel u písečné pláže, dětský bazén a atrakce pro děti. Spolupráce byla úžasná a rychlá. 

Aquamarina Alexandria Club na Menorce splnil naše očekávání. Prožili jsme krásných sedm dní - bílá písčitá pláž s pozvolným vstupem do nádherného průzračného moře - pro nás dospělé nejkrásnější zážitek. Pro děti zase bazén se skluzavkami a tobogánem a skvělý český animační tým. K tomu výborná kuchyně se spoustou ovoce... 

Moc děkujeme za zprostředkování naší nádherné dovolené !!! 
 
Ivana Váchová - Příbram

Při zadání emailu získáte slevu 500Kč na první objednávku