Proč s námi


Smart Holidays je součástí Global Travel Agency s.r.o., která již od svého vzniku spolupracuje s Global Management Group, a.s.
Global Management Group je přední českou sportovní agenturou, která se specializuje na zastupování sportovců nejen na českém, evropském ale i světovém trhu.
Pro jejich klienty - hráče, rodiny, obchodní partnery zajišťujeme veškerý servis a komfort při jejich pracovních i soukromých cestách.
Tyto zkušenosti jsme se rozhodli využít a nabídnout všem, kdo často služebně cestují, rádi objevují nové destinace nebo si ve volném čase chtějí dopřát odpočinek v dovolenkových destinacích.

Ať již jsou Vaše preference jakékoliv, poradíme, doporučíme a postaráme se o maximální pohodlí na Vašich cestách.


CHCI JET NA SLUŽEBNÍ CESTU
Pokud jste časově vytížení, dejte nám vědět, kam se potřebujete dostat a o vše ostatní už se postaráme za Vás. Pro více informací navštivte naši internetovou stránku, která je zaměřena na individuální cesty - http://www.smart-travelagency.com

CHCI VYZKOUŠET NĚCO NOVÉHO
Pokud přemýšlíte, kam byste se chtěli tentokrát vypravit za novými zážitky, svěřte se do rukou našim specialistům, kteří si s Vámi rádi popovídají a připraví Vám dovolenou přesně podle Vašich představ.

CHCI VYRAZIT ZA ODPOČINKEM
Pak je tato stránka určena právě Vám. Z pohodlí Vašeho domova si můžete z nabídky téměř 300 cestovních kanceláří vybrat zájezd šitý Vám přesně na míru.

CESTU SI ORGANIZUJI SÁM
Pak navštivte náš rozcestník, kde máme pro Vás stále se rozšiřující seznam poskytovatelů letenek, hotelů, apartmánů, hostelů, autopůjčoven nebo naše stránky http://www.smart-travelagency.com.

 

U nás si vybere každý.
Cestujte chytře - cestujte s námi.


Váš Smartholildays tým.

Při zadání emailu získáte slevu 500Kč na první objednávku